ROBOT COUPE s.n.c.

ROBOT COUPE s.n.c.

Stránky výrobce: www.robot-coupe.cz

Přední evropský výrobce strojů pro dynamickou přípravu z Francie z oblasti Burgundska. Společnost byla založena  v roce 1960 a úspěšně dodává na trh zařízení více než 50 let. Je držitelem světového prvenství v oblasti kuchyňských zařízení a od roku 1990 je zastoupena i na českém trhu. Zařízení této značky je určeno do kuchyní všech rozměrů od bufetů, restaurací, školních jídelen, mateřských škol, nemocnic až po vysokoškolské menzy a další.

V roce 1960 společnost Robot Coupe registruje svůj první patent na vertikální krouhač zeleniny.

Od roku 1970, deset let od založení společnosti začíná společnost Robot Coupe expandovat na další evropské a světové trhy. V roce 1976 za své usílí Robot Coupe obdržel cenu  „Oscar“ za export.

Společnost  Robot Coupe je specialistou na vývoj a výrobu 8 řad produktů:

Zařízení jsou dodávána prostřednictvím profesionální sítě prodejců po celém světě. Nyní již velmi známá a prověřená značka Robot Coupe je zastoupena v řadě zemí

  • prostřednictvím dceřiných společností v Belgii, Itálii, Velké Británii, Austrálii, USA a Španělsku
  • dále prostřednictvím prodejních míst v Německu, Švédsku, Portugalsku, České republice, Rusku, Polsku, Holandsku, Jižní Afrika a Turecku.

Dovozci jsou ve většině zemí světa, ve více než 100 zemích.
Hygiena a bezpečnost - všechny stroje jsou koncipovány tak, aby odpovídaly systému HACCP a dále nejpřísnějším hygienickým normám, jako jsou: EN NSF / UL / ETL (USA)

Kategorie, ve kterých vám nabízíme produkty tohoto výrobce