INTECO 2016

Publikováno 1. 3. 2016

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,


děkujeme vám za návštěvu na našem stánku v průběhu Mezinárodního veletrhu zařízení pro obchod,
hotely a veřejné stravování INTECO 2016 na brněnském výstavišti. Rádi bychom vám poděkovali za návštěvu a pochlubili se úspěchy, které jsme na na veletrhu zaznamenali.

Největší novinkou na našem stánku bylo zařízení Robot Cook značky Robot Coupe, které získalo nominaci do soutěže o nejlepší exponát ZLATÁ SALIMA 2016.

Informace o zařízení nalezne na produktovém webu www.robot-cook.cz

Prezentace zařízení značky Roller Grillplotny na palačinky CFE 400 a vaflovače GES 23 zaznamenala pozitivní odezvu především u zákazníků z řad majitelů stánků rychlého občerstvení.
Značka Roller Grill nabízí koncept pro prodej palačinek a vaflovačů, vedle uvedených modelů lze nabídnou další modely ploten na palačinky o rozměrech 400 a 350 mm a rozličné provedení tvarů vaflovačů, včetně dvojitých modelů.
Zájemcům o tato zařízení nabízíme dodání zařízení, suchých směsí a oleje ve spreji, včetně dřevěných tyček pro vafle k modelu GES 23 a GES 80.

Chlazený vozík Roller Grill model SBC 40 F zaznamenal rovněž pozitivní odezvy. Solidní zpracování a příznivá cena nabízí umístění do různě zaměřených restaurací, penzionů, hotelů a nyní zaznamenáváme i zájem školních jídelen, které na tomto systému výdeje zeleninových salátů nabízí svým strávníkům nový koncept stravování.

Jedou z posledních novinek na našem stánku byl nářezový stroj PALLADIO v provedení STONEHENGE. Přístroj je vybaven speciální keramickou povrchovou úpravou zajišťující dokonalé klouzání krájeného produktu a vysokou odolnost při použití agresivních čistících prostředků.

Speciálně pro tento veletrh jsme připravili produktové katalogy:

Roller Grill - Katalog zařízení - verze ve formátu PDF
Roller Grill - Vitríny a salátové bary - verze ve formátu PDF
SIRMAN - Mlýnky na maso a nářezové stroje - verze ve formátu PDF

Produktové katalogy si rovněž můžete objednat na následujícím odkazu, rádi vám je zašleme: http://www.atfornax.cz/uzitecne-informace/objednavka-prospektu/

Velmi vám děkujeme za návštěvu.

S pozdravem

Vladimíra Hamrová a Jiří Kynych

A.T. Fornax, s.r.o.

IMG_7199Fotogalerie INTECO 2016